На Поліссі будують школи, дитячі садки та спортивні комплекси

25.09.2017 23:01   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Цього року планують завершити будівництво Пісківської школи, що на Костопільщині. Поїхав до Піскова заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір і зауважив, що об’єкт на фінішній прямій: вже завершені фасадні роботи, облагороджують прилеглу територію. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

null
Віталій Ундір, заступник голови РОДА. Фото з мережі Інтернет
  • Це важливий об’єкт для громади, тому і є пріоритетом для обласної влади. Будівництво триває значними темпами – буквально за півтора роки у селі постала нова школа на 226 місць. Приємно, що місцеве населення не стоїть осторонь – 28 чоловік допомагають прискорити відкриття школи, – розповів Віталій Ундір. – До речі, Пісківська школа – один з проектів Нового освітнього простору. Заклад будується за європейськими нормами, тут враховані сучасні енергозберігаючі технології, а учні початкових класів матимуть окремі входи. Наразі важливо чітко контролювати темпи будівництва об’єкта, тому наступне виїзне засідання проведемо вже 2 жовтня.
null
Школа у Піскові. Фото РОДА

А у Степангородській школі Володимирецького району завершується кладка корпусу, паралельно штукатурять 1-й поверх та ставлять вікна. До кінця 2017 року планують звести три поверхи навчального закладу і в селі Озерці.

null
Будівництво Степангородської школи. Фото РОДА.

У зв’язку із нестачею місць для дошкільнят розпочалося будівництво дитячого садка на 150 місць у Березному. Нині завершують мурувати перший поверх будівлі.

null
У Березному будуватимуть дитсадок на 150 місцьФото РОДА

Тривають роботи і на двох спорткомплексах у північних районах Рівненщини.

null
Зведення спорткомплексу в м. Сарни. Фото РОДА

Так, у Дубровиці вже звели фундамент адміністративного корпусу, розпочали мурувати, а до кінця року планують накрити. Триповерхову адмінбудівлю Сарненського спорткомплексу вже поштукатурили, провели комунікації та встановили вікна. Також вже звели фундамент під спортзал, встановили металевий каркас. Цьогоріч тут планують провести каналізацію та змонтувати опалення. Загальна площа спорткомплекту в Сарнах 3 тисячі квадратних метри, спортзал матиме майданчики для ігрових видів спорту та глядацьку трибуну на 760 місць. Після спортзалу, будівельники будуватимуть басейн.

За словами Віталія Ундіра, у планах подальша розбудова фізкультурної та спортивної інфраструктури області. Окрім згаданих проектів, на Рівненщині планують будівництво ще декількох спорткомплексів, зокрема, у Здолбунівському, Костопільському та Острозькому районах.

- На Рівненщині втілюються хороші регіональні проекти, тож зможемо вирішити проблеми великої кількості людей. Звичайно ці проекти були б не можливими без державної підтримки – 50-80% маємо фінансування Державного фонду регіонального розвитку. Тому на сьогодні акцент – це якісне, ефективне використання бюджетних коштів, - наголосив Віталій Ундір.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   791