Знай наших: 8 команд рівненських гумористів стали півфіналістами

Дістались до півфіналу Третього рівненського телевізійного міського чемпіонату “КРОК» вісім колективів. За фінал змагатимуться в Одесі чотири команди.

28.09.2017 21:03   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Півфінал зібрав у МПК «Текстильник» практично повен зал поціновувачів гумору! Вибухами сміху, здавалося, можна було зруйнувати глядацьку залу, адже пристрасті тут вирували дуже далекі від смішних! Про це повідомляє телевізійна Ліга "Крок". 

null
Початок конкурсу. Фото: Телевізійна Ліга КРОК 

На кону стояли путівки до фіналу «Кубку Рівного з КВН» а там – недалеко і до переможної путівки в Одесу на фестиваль Ліги Сміху! Мрії рівненських гумористів втілюються в життя завдяки реалізації громадського бюджету 2017 року.

null
«Майлі Сайрус».Фото: Телевізійна Ліга КРОК 

Дістались до півфіналу вісім колективів: тут і знані та досвідчені «Крик Вільгельма» та «Майлі Сайрус», моно-колектив «Супермен», дівоче тріо «Час Ввімкнути Фантазію», колективи ВНЗ «Збірна Різних» МЕГУ, «Збірна ППФ» РДГУ та «Аби-Хто» РЕТК НУВГП. А ще колектив, що по-праву вважався відкриттям сезону, наймолодші учасники – команда «неАдеквати» з НВК №12!

null
«неАдеквати». Фото: Телевізійна Ліга КРОК 

Змагання відбувались у двох конкурсах: класична КВН візитівка та СТЕМ (студентський театр естрадних мініатюр) – а от до теми організатори підійшли із фантазією! Оскільки КВН, за твердженням директора ліги Алексіюка Руслана, не тільки розважає, але й навчає – кожна команда отримала свою «музу», покровительку якогось мистецтва чи науки.

null
 Команда "Крик ВІльгельма" . Фото: Телевізійна Ліга КРОК 

Дівчата із «ЧВФ» – розкривали сутність хореографії за прихильності Терпсіхори, «Аби-хто!» – з Уранією помандрували зоряним небом, Мельпомена – дісталась «неАдекватам» та й інші колективи не залишилися обділеними прихильністю муз. Результат гумористичних баталій – чотири команди фіналістів, котрі змагатимуться вже у листопаді за путівку в Одесу.

Проте і на цьому сюрпризи від організаторів «КВН міста Рівне» не закінчились. Адже серед глядачів було проведено розіграш таємничого супер-призу. До останньої секунди ніхто і не здогадувався, що місце в складі журі на фінальній грі Чемпіонату отримає щасливчик із глядацької зали. Щасливий квиток випав студентці РДГУ Іванні Лавренюк, отож у фінальній грі – буде обов’язково почутий і «голос залу».

null
Щасливі переможці. Фото: Телевізійна Ліга КРОК 

Фінальна гра запланована на листопад, отож ближче до Дня Студента місто Рівне дізнається ім’я найсмішнішого колективу, що захищатиме наш край на загальноукраїнському рівні! Тож до зустрічі на гумористичному фіналі!

Інформацію надано: Телевізійна Ліга КРОК 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews