Рівненські рятувальники попереджають про можливі хуртовини

Опубліковано:
29 Жовтня, 2017 о 06:13
Рівненські рятувальники попереджають про можливі хуртовини
Фото з мережі Інтернет

За даними УкрГідрометцентру, 29-30 жовтня очікуються складні погодні умови: посилення швидкості вітру до 17-22 м/с та сильні опади, можливо, сніг.

Вдень 29 жовтня у Волинській, Рівненській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Закарпатській та вночі 30 жовтня у Житомирській, Вінницькій, Київській та Черкаській областях прогнозують пориви вітру до 25-30 м/с.

29 жовтня у західних областях очікуються сильні дощі.

30 жовтня у західних областях з переходом у мокрий сніг, а місцями – у хуртовини, випадуть опади. Можливе утворення снігового покриву, зниження температури вночі та вдень до 1-6° тепла.

Очікується значне посилення вітру – до 17-22 м/с, вночі пориви 25 м/с; часом дощ з переходом у мокрий сніг, зниження температури вночі та вдень до 1-6° тепла.

У Карпатах можливий мокрий сніг, хуртовини (вдень 29 жовтня дуже сильні опади), посилення вітру 19-24 м/с, пориви 40 м/с, температура вночі та вдень 0-5° морозу.

29-30 жовтня у зв’язку з очiкуваними сильними опадами в Карпатах існує загроза утворення селей, тож туристам радять бути обережними.

За матеріалами ГУ ДСНС України в Рівненській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #ДСНС, #новини рівненщини, #новини рівного, #погода, #погода 29 30 жовтня, #прогноз погоди, #рівне, #рівненські новини, #рятувальники, #сніг, #шквали, #штормове попередження
Статті
Інтерв'ю
ОА
19:54, 10 Квітня, 2026

Острозька академія здобула III місце на IV Міжнародному хакатоні FRESH AIR 2026

Блоги
ТОП новини рівненщини: