Студентам в Острозькій академії влаштували проповіді про антирелігійність святкування Гелловіну

30.10.2017 13:43   Джерело: Острог Інфо
Опубліковано : Марта Білик

Днями в Національному університеті Острозька Академія розповідали, чому не варто святкувати Гелловін. Організатором заходу був настоятель Студентсько-викладацького храму Василь Жуковський.

Студенти висловили свою позицію щодо святкування Гелловіну. Після цього Василь Жуковський виголосив промову, у якій зазначив усі негативні сторони свята. Спікер зазначив, що підприємці мають з цього свята чималі гроші; про це свідчить зростання цін на гарбузи (лише у США на святкуванні Гелловіну було зароблено близько 2 млн. доларів). У висновку спікер запропонував розглянути негативні наслідки святкування Гелловіну.

null
Фото з сайту Острог Інфо

Також до слова запросили представника Протестантської церкви Олександра Кравця, який зазначив християнську позицію щодо святкування Гелловіну.

Наприкінці заходу спікери говорили про несприйняття Гелловіну студентами-християнами.

Дехто зі студентів підтримав захід. Наприклад, студентка Інна Якобчук зазначила:

"Захід був дуже крутий через те, що, як на мене, релігійні теми наповнюють душу та збагачують духовно. Відвідавши цей захід я отримала нові знання про Гелловін та про релігію загалом".

Проте не всі були згодні зі спікерами. Своїми враженнями поділилася студентка Ірина Тарадай:

"Особисто мені сьогоднішній захід не дуже сподобався, адже він проходив на зразок проповіді. Мені ж хотілося, аби організатори провели його у формі дебатів. Тому що я впевнена, що слухачі даної аудиторії мали різні позиції та достойні аргументи на користь святкування Гелловіну".

Нагадаємо, Гелловін – це сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Воно святкується в ніч проти 1 листопада.

Ольга ВЕРЕЩУК

Острог Інфо


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Острог Інфо