Дубенчани зняли ролик про рідну вулицю (Відео)
- Опубліковано: Олександр Войцеховський
- —
- 15 Листопада, 2017 о 00:13
24.06.2026
17:25:54
Розлючені дубенчани не задоволені тим, що щодня доводиться ходити багнюкою та обминати великі ями по вулиці Курбаса. Там відсутній асфальт, а коли йдуть дощі, затоплює дорогу і утворюється багнисте місиво під ногами.
Відео про «романтичну» подорож вони надіслали місцевому інформаційному ресурсу – Інформаційний портал м. Дубно.
Як зазначають на сайті, Місцеві жителі зверталися до Міської ради ще рік тому. Ї прийшла відповідь, що вулиця буде зроблена. Допомоги просии і в місцевого депутата Олега Шведа. Він же порадив знову звертатися до міської ради.
Тож скільки ще місити багнюку доведеться місцевим жителям?
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026