Скандально відомий рівненський професор Володимир Годовський вийшов на роботу (Фото, відео)

25.11.2017 12:05   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У Рівному професор Володимир Годовський, якого журналісти викрили на сексуальних домаганнях до студенток та викладачок, сьогодні приймав екзамени. Про це повідомляє журналіст Володимир Торбіч.

Журналіст повідомляє, що Годовський вийшов із лікарняного.

«Немає ні заяв, ні вимог, ні пікетів від студентської профспілки. Нічого від Студетнської ради. Нічого від інших студентів. Про викладачів навіть мови немає. Жодної службової перевірки. Нічого!
Мовчали скільки років як раби, а тепер немає гідності навіть проявити позицію», – обурюється Володимир Торбіч.

Проте, як повідомив нам ректор РДГУ Руслан Постоловський, професора таки звільнять, однак зроблять це лише з 27 листопада.

«Він написав заяву на уход за 27 число. Він має право ще приймати. Я підпишу заяву. Він категорично сказав, що не буде працювати», – каже п. Постоловський.

Стосовно подальшої долі кафедри хореографії, яку очолював Володимир Годовський, то ректор вишу додав, що “будуть міняти кадрову політику”, можливо, кафедру об'єднають.

Нагадаємо, Руслан Постоловський раніше пригрозив, що буде судитися із журналістами за оприлюднений матеріал про домагання професора.

null
Фото: http://ritm.tv

Як раніше писали ЗМІ, завідувача кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету зловили на сексуальних домаганнях до студенток. За свідченнями дівчат, які заявили про сексуальні домагання з боку Годовського, до правоохоронних органів вони не зверталися через сором, страх втратити роботу чи бути відрахованою з навчального закладу.

В розслідуванні Анни Калаур для 152-го випуску програми Слідство.Інфо від 15.11.2017 про ганебну практику сексуальних домагань, яку роками чинить щодо студенток та викладачок професор рівненського вишу. Журналістам Слідства.Інфо вдалося зняти на приховану камеру один із випадків домагань. Далі — слово за правоохоронцями та керівництвом університету.

За матеріалами http://ritm.tv 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   1477