На Рівненщині знову зафіксували небезпечний вірус
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 6 Грудня, 2017 о 12:13
26.06.2026
16:42:12
У Рівненському районі у підсобному господарстві Городищенської виправної колонії № 96 виявили африканську чуму свиней. Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.
Ветеринари відібрали у трьох загиблих у господарстві свиней патологічний матеріал та направили на експертизу. Захворювання тварин на АЧС підтвердилося.
У колонії тварини утримуються у 2-ох приміщеннях. Будівля поза територією колонії вміщує 13 свиней. У приміщенні на території установи – 25 голів свиней.
Живих тварин з господарства нині умертвляють безкровним методом.
Сьогодні у районі проведуть протиепізоотичну комісію, на якій затвердять план з локалізації захворювання АЧС.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026