Рівне: шахраї продають дешеве пальне
Фото з мережі Інтернет

28-річний житель обласного центру, спокусившись  на пропозицію придбання пального за зниженою ціною, перерахував нібито працівнику АЗС 3415 гривень. Утім, обіцяних літрів бензину так і не отримав.

До чиїх рук потрапили кошти довірливого молодика поліцейські встановлюють у рамках кримінального провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре наголошують громадянам бути обачними у спілкуванні з будь-яких питань із незнайомими, особливо, коли це стосується коштів. Якщо особа виявилася вам підозрілою, одразу звертайтеся на спецлінію «102».

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #азс, #бензин, #дешеве пальне, #злочин, #кримінал, #новини рівненщини, #новини рівного, #поліція, #рівне, #рівненські новини, #шахраї
Статті
Інтерв'ю
ОА
19:54, 10 Квітня, 2026

Острозька академія здобула III місце на IV Міжнародному хакатоні FRESH AIR 2026

Блоги
ТОП новини рівненщини: