Проблемна вулиця Межова: рівняни обурюються, влада намагається реагувати

17.12.2017 18:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Мешканці вулиці Межової нарікають на те, що вулицею їздять авто, водії яких не завжди радо пропускають пішоходів, а оскільки вулиця невелика, то це створює проблеми для громадян.

Щоб привернути увагу до своєї проблеми рівняни, які живуть на вулиці Межовій, не тільки зверталися до міської влади та різних рівненських інстанцій, але й вдавалися до акції протесту. Також рівняни-мешканці Межової ще минулого року запропонували облаштувати там тротуар.

Міський голова Рівного Володимир Хомко у своєму коментарі зазначив, що дав розпорядження своєму заступнику Олексію Хмилецькому вивчити це питання: чи є технічна можливість. Якщо така технічна можливість буде, то тротуар на вулиці Межовій з’явиться. Олексій Хмилецький зазначав пізніше, що над цією проблемою зараз працюють проектанти.

Через деякий час вулицю Межову відвідали міські депутати Олександр Нестерук та Любов Романюк. Пані Романюк зазначила, що мешканці Межової надали проекти з облаштуання там одностороннього руху. І свої пропозиції навіть графічно оформили. Олексій Нестерук повідомив, що після поїздки на вулицю Межову міські депутати обговорювали ситуацію мешканців вулиці з міським головою та його заступником і зараз уже готується проект об’їзду Межової.

В листопаді 2016 року Олексій Хмилецький у розповів, що над проблемою вулиці Межової працюють проектанти. Зокрема вирішують питання щодо відведення земельної ділянки, яка стосується вулиць Межова та Хмільна. Тоді ведуться перемовини з приватними підприємцями, які там мають свою приватну власність. Коли міська влада зможе дійти з ними згоди, то можна буде говорити про організацію руху на згаданих вулицях.

Заступник міського голови Рівного Олексію Хмилецькому у квітні цього року повідомив, що тривали переговори з приватними підприємцями, які мають на тій вулиці приватну власність. Коли вони завершаться й будуть дотримані усі необхідні законні та формальні вимоги, зміниться ситуація не тільки на вулиці Межовій, але й на вулиці Хмільній. 

Нещодавно мешканці вулиці Межової знову звернулися до редакції ОГО зі скаргами: люди обурені - із початком зими ситуація ускладнилася, адже до жвавого автомобільного руху додалася ще й ожеледиця. А тому жити на вулиці Межовій стало ще сутужніше.

«Триває процес відведення земельної ділянки й на наступний рік будемо планувати її капітальний ремонт. Якщо депутати дадуть згоду, то ми повністю реконструюємо вулицю Межову й будемо “пускати” транспорт зовсім за іншою схемою. Поки що не вирішено, яка саме це має бути схема руху. Над цим працюватимуть проектанти і після цього прийматимемо рішення щодо цього. Скоріше за все, це має бути односторонній рух — виїзд з цієї вулиці, а основний заїзд лише з вулиці Дворецької. Плануємо, що рух цією вулицею буде менш насиченим. Усе це можна буде почати робити після того, як розподілять бюджет розвитку. А це буде не раніше січня», - зазначає заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький.

Довідка: Відведення земельної ділянки - сукупність землевпоряджувальних дій зі встановлення кордонів земельної ділянки на місцевості. 

За матеріалами http://ogo.ua 

null
Фото http://ogo.ua

 

null
Фото http://ogo.ua

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   195