Рівненські бійці ММА  одні з кращих в Україні
Фото з сайту ВСЕ

Відкрита ліга змішаних єдиноборств “Real Fight Promotion” підбила підсумки 2017 року. Всього із семи номінацій – дві дісталося нашій області.Так, у категорії “Команда року” статуетку отримала Рівненщина, зокрема СК “Скіф” та Богдан Романович, який його очолює повідомляє сайт ВСЕ.

– Ця нагорода є результатом колосальної роботи як керівництва Ліги “Real Fight Promotion”, так і тренерів та бійців. Це наше спільне досягнення. Думаю, ми і надалі працюватимемо на ще кращі результати, – прокоментував очільник СК “Скіф” Богдан Романович.

Варто зазначити. що впродовж року бійці Рівненщини регулярно змагалися на професійних турнірах “Real Fight Promotion” та перемагали.

У номінації “Прорив року” нагороду отримав рівненський боєць Павло Демиденко. Нагадаємо, що у березні 2017 у Рівному відбувся перший професійний турнір з ММА – “STEP TO TOP 2”. Тоді Павло Демиденко в головному поєдинку вечора впевнено переміг іранця Вахіда Фуладі. І вже у жовтні у Львові у чемпіонському бою на турнірі “WEST”FIGHT 25” Павло переміг румуна Іона Попа та став чемпіоном Ліги.

Нагадаємо, що у листопаді у РІвному вже вдругевідбувся професійний турнір зі змішаних єдиноборств “STEP TO TOP 4”. Тож, у нашому місті вже можна сказати, що на регулярній основі прописалися змішані єдиноборства. Сподіваємось, що у 2018 році ми матимемо ще більше приводів радіти перемогам наших спортсменів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #, #бійці, #єдиноборства, #ММА, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: