Рівненських бійців запрошують до участі в Іграх Нескорених

Опубліковано:
1 Лютого, 2018 о 22:00
Рівненських бійців запрошують до участі в Іграх Нескорених
Фото з мережі Інтернет

В Україні триває відбір на участь в Іграх Нескорених 2018, які пройдуть з 20 по 27 жовтня в Сіднеї (Австралія).

null

15 учасників збірної України будуть змагатися з понад півтисячею учасників з 18 країн світу.

Взяти участь у відкритому спортивному тестуванні можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції та Служби безпеки.

Також поборотися за місце в українській збірній можуть добровольці, у яких є статус учасника бойових дій і які отримали травми під час виконання своїх службових обов’язків у зоні АТО або в складі миротворчих місій за кордоном.

Анкети можна подати до 25 лютого.

Збірна України вперше брала участь в Іграх Нескорених в 2017 році в Канаді. Тоді привезли на батьківщину 14 медалей: вісім золотих, три срібних і три бронзових.

Нагадаємо, Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцем Уельський Гаррі в 2014 році. Тут беруть участь військовослужбовці та ветерани з інвалідністю, отриманої під час виконання службових обов’язків.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #В Україні відбір, #відкрите спортивне тестування, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #участь в Іграх Нескорених 2018
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: