Чотирьохметровий Тризуб тепер височить на в’їзді в Рокитнівський район

До 100-річчя затвердження Тризубу, на Рівненщині урочисто відкрили пам’ятний знак символу України.

22.02.2018 17:40   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

На перетині міжнародної траси Київ – Ковель, при в’їзді до району, з ініціативи місцевої влади звели чотирьохметровий металевий Державний Герб. А виготовили його підприємці.

Як розповів голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, місце біля каплички обрано не випадково.

«Якщо ми будемо єдині у вірі, ми будемо непоборні. І цей символ має бути закликом для всіх, що нас роз’єднати не можливо», – звернувся до присутніх керівник району.

null
 Фото з сайту РОДА

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір привітав мешканців району з новою окрасою.

«Особливо приємно, що у цей нелегкий для України час ми відкриваємо і школи, і дитсадки, і лікарні, і пам’ятні знаки. Встановленням цього знаку ми демонструємо свою громадянську позицію. Адже для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. З найдавніших часів Тризуб був своєрідним оберегом. Тому бажаю, щоб він став не лише окрасою, а й оберегом вашого району і області в цілому», – зазначив Віталій Ундір.

За словами заступника голови ОДА, такий Тризуб приваблюватиме й туристів, адже подібних пам’ятників в Україні одиниці.

null
 Фото з сайту РОДА

Присутній на заході представник Генерального штабу полковник Олексій Ноздрачов подякував Рівненщині та, зокрема, Рокитнівщині, за допомогу армії та Луганщині. Адже між Рокитнівською та Новопсковською РДА триває співпраця у рамках угоди, і невдовзі такий же патріотичний пам’ятний знак встановлять і там.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   390