Рівненська облрада хоче створити власне бурштинове підприємство

13.03.2018 08:03   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

12 березня, комунальна комісія Рівненської обласної ради вирішила, що в області має бути обласне комунальне підприємство, яке б займалося видобутком бурштину, інформує Рівне Вечірнє.

Ініціатором такого рішення став екс-голова облради Михайлові Кириллову. Колегам зазначив, що потрібно перейняти досвід волинян: створити комунальне підприємство облради, виділити для нього бурштинову земельну ділянку, отримати спецдозвіл на видобуток каміння і знайти інвестора, який все це профінансує.Дохід від роботи підприємства отримуватиме обласний бюджет. За словами депутата, основні надходження будуть від продажу бурштину за кордон. Попри те, що керуючий справами виконавчого апарату облради Богдан Сологуб зауважив, що на Волині комунальне підприємство не отримало спецдозволу на видобуток бурштину, натомість одержало перевірку СБУ, депутати комунальної комісії ідею пана Кириллова підтримали.

До наступної сесії апарат облради має підготувати проект про створення такого комунального підприємства.

Статутний капітал, зазначили депутати, може обмежитися і тисячею гривень.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   929