На Рівненщині на дорогах хотіли «відмити» 300 мільйонів гривень

30.03.2018 22:00   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Майже на 300 мільйонів гривень порушень у сфері закупівель попередили  рівненські аудитори в обласній Службі автомобільних доріг. Про це повідомляє прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби

За рекомендаціями фахівців Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Служба автомобільних доріг у Рівненській області відмінила дві процедури закупівель очікуваною вартістю 292,6 млн гривень.

Через неможливість усунути порушення законодавства з питань закупівель відмінено процедури закупівель послуг з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення в межах Рівненської області протяжністю понад 2004 км та з поточного середнього ремонту автомобільної дороги КПП «Прикладники» – Зарічне –Дубровиця на ділянці км 7+300 - км 16+900.

Як з’ясували державні аудитори, за двома процедурами закупівель пропозиції учасників не відповідали умовам тендерної документації, а саме: забезпечення тендерної пропозиції видано фінансовою, а не банківською установою, як це передбачено тендерною документацією; брак інформації про наявність техніки для виконання окремих видів робіт; брак підтвердних документів щодо наявності працівників відповідної кваліфікації з необхідними знаннями та досвідом. Також виявлено невідповідність наявних обсягів робіт, включених до технічного завдання, обсягові матеріальних ресурсів, що застосовуються під час виконання зазначених у тендерній документації робіт.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews