Голова Рівненської облради скликає сесію

Опубліковано:
6 Квітня, 2018 о 06:30
Голова Рівненської облради скликає сесію
Фото з мережі Інтернет

Відповідно до розпорядження голови Рівненської облради Олександра Данильчука, обласні обранці знову мають зібратися на сесійне засідання.

Відповідно до Регламенту Рівненської обласної ради сьомого скликання пропозиції до проекту порядку денного вісімнадцятої сесії обласної ради вносяться не пізніше як за 20 робочих днів до відкриття чергової сесії.Пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради має відбутися 18 травня цього року.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #депутати, #новини рівненщини, #новини рівного, #обласна рада, #проект, #рівне, #рівненські новини, #сесія, #чергова
Статті
Інтерв'ю
Зростаємо разом
22:26, 1 Липня, 2026

Запрошуємо жінок до участі у проєкті “Зростаємо разом”, – голова ГО “Інтонація ЗМІН” Вікторія Костюк

Блоги
ТОП новини рівненщини: