У Дубенському замку відбувся круглий стіл «Сучасний музейний менеджмент»

20.04.2018 23:51   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

Обмінятися практиками та наявним досвідом зібралися представники закладів західного регіону – Волинського обласного краєзнавчого музею, культурно-археологічного центру «Пересопниця», Національного заповідника «Замки Тернопілля», Кременецького краєзнавчого музею та інші.

Про здобутки і перспективи розвитку Дубенського замку говорили директор заповідника Леонід Кічатий і заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова.

null
Фото з сайту Рівненської ОДА

Заклад постійно у пошуках нових форм для приваблення туристів, це зокрема, нічні екскурсії та успішні виставкові експозиції. От і цього разу учасникам заходу продемонстрували театралізоване дійство «Історія тортур і покарань».

null
Фото з сайту Рівненської ОДА

У ході зустрічі окреслили майбутній план дій щодо об'єднання зусиль музеїв-заповідників, які займаються збереженням та популяризацією об'єктів культурної спадщини для більш ефективної та продуктивної роботи у цій сфері.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews