Жителі селища Мрія на Київщині як до останньої інстанції у відчаї звернулися до Наливайченка

27.05.2018 07:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Будівництвом хімічного виробництва лако-фарбового та антикорозійного покриття занепокоєні мешканці селищ Мрія та Петрушки на Київщині.

З цим звернулись з відповідною заявою до юристів Громадсько-політичного Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». 70 людей підписали відповідний лист, а представила його 22 травня правозахисникам активістка Наталія Д’ячук. За її словами, намір будівництва шкідливого виробництва має власник підприємства ТОВ «Монолітфорт».

Земля, де планується будівництва, має сільськогосподарське призначення, а її власник стверджує, що збирається вирощувати там курчат. Про це він заявив під час виїзної позачергової сесії Петрушківської сільської ради днем раніше. Однак, місцеві активісти б’ють на сполох, адже зафіксували на ділянці наявність підготовленого каркасу під паркан та фундамент для будівництва легкої будівельної споруди.

Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» разом з усіма небайдужими мешканцями уважно слідкуватиме за подіями, що розгортатимуться навколо згаданого будівництва.

null
Фото з сайту Руху "Справедливість"

Залишається сподіватися, що здоровий глузд усе ж переможе жагу наживи і сама ідея розміщення шкідливого виробництва буде зупинена законними представниками громади в сільській раді на початковій стаді.
На жаль, прослідковується стала тенденція, що законну роботу органів місцевої законодавчої та виконавчої влади змушені виконувати небайдужі громадяни-активісти, які більше переймаються проблемами населення, ніж відповідальні особи. І вони шукають підтримки і справедливості саме в опозиційних партіях, які стоять на захисті інтересів простих людей.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   328
Загрузка...