У Рівному ситуаційний центр Національної поліції збиратиме інформацію з камер спостереження (Фото)

01.06.2018 15:44   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
Першого червня в ГУ Нацполіції Рівненської області відкрили ситуаційний центр, який збиратиме інформацію з камер спостереження з усієї області.

В обласному центрі робота ситуаційного відділу дозволить прибувати нарядам поліції на місце події найдовше за 7 хвилин, у сільських населених пунктах – за 15-20. Це той час, за який необхідно зреагувати, обробити інформацію та оперативно виїхати на місце події за повідомленням громадянина на 102.

Ситуаційна зала обладнана сучасною відеостіною, яка складається з шести відеопанелей, на яку виводиться, за необхідності, аналітична інформація та інформація з камер відеоспостереження.

«Ще торік підписав розпорядження яким передбачили встановити відеотехніку на вулицях області. Програма «Безпечне місто» стартувала з Рівного, поширюється на Здолбунівський, Рівненський район і це тільки початок. Тому і створили Ситуаційний центр, де всі камери в режимі реального часу доступні правоохоронцям. Завдяки чудовому оснащенню, програмному забезпеченню, добре налаштованих процесах наш Центр є одним з найкращих в Україні», - зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

На етапі впровадження в рамках програми «Безпечне місто» у Рівненській області встановлено 58 камер відео спостереження: у місті Рівне – 16, з них 4 – з можливістю визначенням номерних знаків транспортних засобів, 12 оглядових камер відеоспостереження, з перспективною визначати швидкість руху транспортних засобів та одна приватна камера, установлена в житловому комплексі «Щасливе»; у Здолбунівському районі – 19, з них 9 – визначають номерні знаки транспортних засобів; на території с. В. Омеляна – 13 оглядових камер відеоспостереження (10 функціонуючих); у с.Зоря Рівненського району – 10 оглядових камер відеоспостереження (8 функціонує).

У найближчих планах кількість камер відеоспостереження в населених пунктах області збільшити до 100 штук.

За матеріалами прес-служби РОДА.

null
Фото: РОДА

 

null
Фото: РОДА

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews