Рівненський обласний департамент соціального захисту населення має нового очільника (Фото)

09.06.2018 14:41   Джерело: rivnepost.rv.ua
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині директором одного з найбільших департаментів став 41-річний Олексій Шамак. Пише https://rivnepost.rv.ua  

Чоловік переміг на конкурсі на посаду директора обласного департаменту соціального захисту населення, пройшовши останній етап конкурсу – співбесіду. Члени комісії рекомендували голові Рівненської ОДА призначити Олексія Шмака на конкурсну посаду. 

Останній рік Олексій Шамак і так керував департаментом, але як в.о. директора, бо був на посаді заступника, коли Віталій Ундір отримав підвищення влітку 2017-го – посаду заступника голови ОДА.

Оскільки п. Шамак уже працює у департаменті, йому не потрібно буде проходити спецперевірку, що зазвичай затягує процес призначення. Розпорядження Олексій Муляренко може підписати вже днями, якщо тільки інший учасник не оскаржуватиме рішення комісії.

Раніше конкурсна комісія, сформована з працівників Рівненської ОДА, не допустила до співбесіди конкурента пана Шамака, працівника Костопільської РДА Романа Ельяшевського.

Члени комісії поставили занизьку оцінку пану Ельяшевському за відповідь на запитання про соціальний захист в ОТГ. Хоча незалежні експерти, яких долучали до оцінювання робіт конкурсантів, лише визнали, що відповіді п.Шамака були кращими, проте оцінили роботи обох конкурсантів добре.

Під час тестування минулої п’ятниці, нагадаємо, п. Ельяшевський набрав рекордні 40 балів, відповівши на всі запитання правильно. Олексій Шамак мав також хороші результати – 37 правильних відповідей.

За матеріалами https://rivnepost.rv.ua 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: rivnepost.rv.ua   687
Загрузка...