Поповнилися ряди рівненських рятувальників (Фото)

18.06.2018 16:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Сьогодні на території аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області відбулася зустріч керівництва Служби порятунку Рівненщини із 16 молодими фахівцями - випускниками вищих навчальних закладів системи цивільного захисту 2018 року.

null
 Фото ГУ ДСНС України в Рівненській області

 

null
 Фото ГУ ДСНС України в Рівненській області

В урочистих заходах взяли участь начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький, заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Олег Панюк, заступник начальника Головного управління полковник служби цивільного захисту Олександр Мохрик та офіцери служби цивільного захисту.

null
 Фото ГУ ДСНС України в Рівненській області

 

null
 Фото ГУ ДСНС України в Рівненській області

Також на заході було вручено спеціальні звання старший лейтенант служби цивільного заходу 7-тьом фахівцям Служби порятунку Рівненщини.

Прес-служба ГУ ДСНС в Рівненській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   348