Рівненська служба зайнятості допомагає працевлаштуватись переселенцям та учасникам АТО

27.06.2018 12:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Послуги Рівненської обласної служби зайнятості активно продовжують отримувати переселенці з тимчасово окупованих територій і АР Крим та учасники антитерористичної операції на Сході країни.

Про це у прямому ефірі на телеканалі «UA: Рівне» повідомив заступник директора обласного центру зайнятості Андрій Грещук: «З початку року послуги служби зайнятості Рівненщини отримали 80 осіб, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Мали статус безробітного 61 особа, отримували допомогу по безробіттю 45 осіб. Така категорія людей знаходиться під особливою опікою служби зайнятості, з ними працюють досвідчені фахівці».

У цьому році 15 переселенців працевлаштовані, 10 проходили професійне навчання, 2 особи брали участь у громадських та інших роботах  тимчасового характеру.

У січні-травні 2018 року послугами обласної служби зайнятості також скористались 752 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них 601 особа мали право на отримання допомоги по безробіттю. Всього за 5 місяців 2018 року було працевлаштовано 142 учасники АТО, 82 особи проходили професійне навчання, 29 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 664 безробітних отримували профорієнтаційні послуги.

Станом на 1 червня 2018 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 367 безробітних з числа учасників АТО та продовжували отримувати послуги 27 тимчасово переміщених осіб.

За інформацією Рівненського обласного центру зайнятості


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews