Рівненське товариство недоплатило податків державі у сумі понад мільйон гривень

12.07.2018 07:23   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Завдяки ефективному процесуальному керівництву прокуратури Рівненської області слідчими слідчого управління Головного управління Державної фіскальної служби  у Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно керівника  товариства з обмеженою відповідальністю, умисні дії якого призвели до фактичного ненадходження до бюджету коштів у значних розмірах.

Встановлено, що службова особа підприємства шляхом невідображення доходів під час складання та подання податкової звітності занизила податок на прибуток, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у сумі понад 1,1 млн грн.

Завдяки вжитим заходам товариство відшкодувало в повному обсязі завдану державі шкоду на вказану суму.

На підставі вимог ч. 4 ст. 212 КК України, у зв’язку із сплатою податків, зборів (обов'язкових платежів), прокуратурою Рівненської області скеровано до суду клопотання про звільнення вказаної особи від кримінальної відповідальності.

Загалом з початку року під час досудового розслідування кримінальних проваджень, розслідуваних слідчими фіскальної служби за процесуального керівництва працівників прокуратури Рівненської області, забезпечено відшкодування завданих державі збитків на загальну суму понад 6,3 млн грн.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews