Припинив існування Коледж кобзарського мистецтва в Стрітівці

Що був Єдиною в Україні Школою кобзарів

15.07.2018 07:31   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

У Стрітівці Київської області припинив існування Коледж кобзарського мистецтва - це був єдиний заклад в Україні, де професійно готували кобзарів. Новиною поділився режисер Олександр Ігнатуша в Facebook

"Закрили єдину в Україні Школу кобзарів в селі Стрітівка. Офіційна назва - Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва. Без попередження викладачів і учнів. Причини поки що не відомі, але факт кричущий. Вчителі та батьки учнів збираються протестувати проти свавілля", – зазначив Ігнатуша. Про це повідомило Еспресо TV.

У мережі припускають, що причина закриття музично-педагогічного закладу - недобір учнів. За попередніми даними, на 12 місць подали всього 2 заяви.

"Причина - прийняття дeржавного бюджeту 2018 Вeрховною Радою України бeз фінансування тeхнікумів, профтeхучилищ, колeджів. МОН нe запeрeчував", - написали в коментарях.

Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва - єдиний заклад в Україні I рівня акредитації. Його випускники стають молодшими спеціалістами за спеціалізацією "Народні інструменти".

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews