На Рівненщині відбудеться Всеукраїнський мисливський форум

19.07.2018 22:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Цими вихідними, 21-22 липня, на території Мисливсько-спортивного комплексу «Сокіл» (село Суськ, Костопільський район) відбудеться Всеукраїнський Мисливський Форум, про що повідомляє сайт комплексу.

Метою заходу є об`єднання всієї мисливської спільноти України, популяризація полювання як виду відпочинку, визнання мисливського господарства, обмін досвідом із кращими господарствами України, впровадження нових методів біотехнічних заходів та розвиток культури полювання, розробка спільного плану дій по захисту інтересів мисливської галузі, розвитку мисливського туризму та реформування відповідних законодавчих актів.

У рамках програми форуму передбачено проведення круглого столу з провідними фахівцями мисливської галузі, науковцями та вищими державними посадовцями.

У програмі Всеукраїнського Мисливського Форуму передбачено:круглий стіл з представниками влади та провідними науковцями мисливської галузі; виставка та торгівля мисливськими та рибальськими товарами; виставки, шоу та майстер-класи: автозабіг позашляховиків, мотоциклів, квадроциклів, баггі; єгерські багатоборства; виставка мисливських трофеїв, мисливських собак та випробування по вольєрному кабану; соколине полювання; змагання “Мисливські стрільби” на Кубок Сокола; виступи кінно-спортивної школи та кінно-спортивні змагання; огляд  досягнень біотехнії; святковий салют; художники, анімалісти, фотографи; ремісничі напрямки; смачний шашлик із дичини; розіграш призів; виступи колективів художньої самодіяльності, а також розваги для дітей та всієї родини; приготування страв з дичини; уроки стрільби з гладкоствольної рушниці, пристрілка нарізної зброї, всіх видів оптики; знерухомлення мисливських тварин для переселення.

  Довідки та акредитація   за тел. +380 96 45 87 682.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   455
Загрузка...