Рівненські легкоатлети вдало виступають на Чемпіонаті України

21.07.2018 17:33   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

У Луцьку триває Чемпіонат України з легкої атлетики і рівняни вже зуміли піднятися на п'єдестал змагань.

У перший день турніру друге місце здобув Дмитро Сірук на дистанції 10 000 метрів (29:26.73).

Вже на другий день Наталія Прищепа у бігу 800 метрів, стала чемпіонкою (2.01.84). у бізі на 10 000 метрів Ольга Котовська посіла 3 місце (33.21.27). Також Микола Калюш метанні спису став п'ятим (70 метрів 01 сантиметр); Катерина Климюк у бігу на 400 метрів у фіналі посіла 7 місце (54.59); Роман Бондаренко у бігу на 3000 метрів з перешкодами не фінішував та Вікторія Хапіліна стала 6 місце (33.50.10).

Третій день змагань приніс рівнянам наступні нагороди. Володимир Мисливчук у метанні молоту , посів 3 місце (69 метрів 92 сантиметри),  Вікторія Федчик у бігу на 3000 метрів з перешкодами фінішувала з сріблом (10.44.08) і Петро Вівчарук у метанні молоту посів 6 місце (66 метрів 01 сантиметри).

Дані результати не є остаточними, оскільки на наших спортменів чекає останній, фінальний день. Тож, рівненські легкоатлети можуть ще покрити результати збірної.