Костопільчанина засудили до семи років позбавлення волі за вбивство брата

Опубліковано:
25 Липня, 2018 о 22:31
Костопільчанина засудили до семи років позбавлення волі за вбивство брата
Фото ГУ НП в Рівненській області

Суд визнав винним 39-річного костопільчанина, який наніс удар ножем у живіт своєму брату. Від отриманих травм потерпілий помер.

На початку листопада 2017 року у помешканні засудженого між ним та його братом виник конфлікт. Під час сутички господар будинку поранив брата, що призвело до його смерті.

Костопільчанину інкримінували злочин, передбачений ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Згідно із вироком Костопільського районного суду від 11.07.2018 винному призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років, повідомляє Здолбунівська місцева прокуратура Рівненської області.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #вбивство, #костопіль, #новини рівненщини, #новини рівного, #позбавлення волі, #рівне, #рівненські новини, #суд
Статті
Інтерв'ю
ОА
19:54, 10 Квітня, 2026

Острозька академія здобула III місце на IV Міжнародному хакатоні FRESH AIR 2026

Блоги
ТОП новини рівненщини: