У рівненського підприємця відбирають бізнес

06.09.2018 16:13   Джерело: investor-ua.com
Опубліковано : Наталія Рівненська

В Україні почастішали рейдерські атаки на підприємства.  повідомляє «Інвестор». Більшість таких атак відбуваються за стандартною схемою: через Мін’юст реєстратор змінює в один день право власності на майно з реального власника на іншого. Подібна ситуація сталася з бізнесменом із Рівненщини Юрієм Супрунюком - без його згоди його ж власність де-юре перейшла в чужі руки.

Юрій Супрунюк, власник компанії «Укртехнофос» повідомляє, що два його підприємства «Світовид» та «Агродар-Рівне» без згоди законних власників незаконно були переоформлені на іншу фірму.

Як повідомляє сам бізнесмен, нові власники оперують документами про перехід підприємств оформленими нотаріусом Стопченко Іриною Олександрівною, м. Київ, вул. Саксаганського, 120. На нових документах стоїть підпис дружини бізнесмена, проте він є підробним, оскільки вона ніяких документів не підписувала.

Юрій Супрунюк покладає відповідальність за скоєне на директора компаній «Укртехнофос» Володимира Рудого. Крім того власник зауважує, що конфлікт із директором триває вже кілька місяців, впродовж яких останнього намагались звільнити за згодою сторін.

На своїй сторнці у facebook Юрій Супрунюк цю ситуацію коментує так:

«Вчора став зрозумілим його задум – під диктовку власників одного з комерційних банків ця “надлюдина” пішла на знищення всього того, що моя сім‘я створювала, будувала, розвивала все свідоме життя, були плани у дітей та внуків».

Підприємець також зазначає, що не відкидає можливості того, що нові власники застосують силу для захоплення підприємств. Тому окрім того, що п. Супрунюк звернувся із заявами до усіх відповідних органів, закликає небайдужих підтримати його у цій ситуації.

 

За матеріалами https://investor-ua.com 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: investor-ua.com
Загрузка...