Рівненська легкоатлетка Наталія Прищепа четверта на Континентальному Кубку

11.09.2018 22:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

В чеській Остраві завершився легкоатлетичний Континентальний Кубок ІААФ. В склад збірної Європи ввійшло троє українців. Рівненщину на змаганнях представляла відома Наталія Прищепа. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.

Рівненська легкоатлетка завершила сезон своїм найкращим результатом. Дистанцію 800 метрів вона подолала за 1.59,58 хв і стала четвертою.

у підсумку збірна Європи посіла друге місце на Континентальному Кубку ІААФ. Європейці набрали 233 очка. У переможців, американців, - 262 пункти. Збірна Азії і Океанії замкнула першу трійку (188), а Африка посіла четверте місце (142).