Рівняни повернулися з відзнаками із фестивалю "Пісні незабутого краю", що відбувся на Львівщині

10.10.2018 11:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Галина Данильчук

Представники ГО Суспільно-культурне товариство «Забужжя» із Рівного стали учасниками XIV фестивалю-конкурсу "Пісні незабутого краю", що традиційно у першу неділю жовтня проходить у старовинному містечку Городок на Львівщині.

Цьогоріч фестиваль знову зібрав десятки народних колективів, музикантів, співаків, танцюристів, декламаторів художнього слова із усіх областей західного регіону України. У львівський Городок з’їхалися представники тих родин, що у далекі 1940-і роки зазнали жорстокої насильницької депортації із своїх етнічних земель Лемківщини, Холмщини, Надсяння й Підляшшя на територію СРСР.

null
 Фото Галини Данильчук

Ці люди через десятиліття пронесли свою культуру, пісню, тужливу пам’ять про рідний край. Фестиваль "Пісні незабутого краю" – це не лише можливість показати свої таланти, а в більшій мірі прояв єднання цих людей на вістрі пам’яті.

null
 Фото Галини Данильчук

ГО «Забужжя» із Рівненщини на фестивалі представляли бандурист Назар Волощук, виконавці художнього читання Кузьма Парух та Галина Пушинська, пісенний ансамбль із с. Великий Житин Рівненського району, дует сестер Анни та Евеліни Бегей.

null
 Рівненські забужанці на фестивалі у львівському Городку. Фото Галини Данильчук

Виступи оцінювало компетентне журі і у підсумку переможцями від Рівненщини стали Кузьма Іванович Парух, який посів почесне 1-е місце серед читців, а серед солістів-вокалістів 3-є місце здобув рівненський бандурист Назар Волощук.

null
Виступає К.І.Парух (м. Рівне). Фото Галини Данильчук

 

null
Назар Волощук. Фото Галини Данильчук

 

null
Співають сестри Анна та Евеліна Бегей. Фото Галини Данильчук

 

null
Вокальний ансамбль  с. Великий Житин. Фото Галини Данильчук

 

null
Фото Галини Данильчук

 

null
Учасниця ансамблю с. В.Житин. Фото Галини Данильчук

 

null
Журі фестивалю. Учасниця ансамблю с. В.Житин

 

null
Фото Галини Данильчук

 

null
Фото Галини Данильчук

 

null
Вірш читає Галина Пушинська. Фото Галини Данильчук

Перебуваючи на фестивалі у Городку, представники Рівненщини відвідали історичні пам’ятки древнього міста та мали задушевну теплу зустріч із Городоцькою районною громадською організацією «Надсяння».

null
Фото Галини Данильчук

 

null
м.Городок. Ратуша, в якій розташована міськрада. Фото Галини Данильчук

 

null
Герб м. Городок Львівської обл., розміщений на ратуші. Фото Галини Данильчук

 

null
 Рівненські забужанці. Фото Галини Данильчук

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews