Рівненські «Crusaders» у домашньому матчі виграли з розгромним рахунком у полтавчан (Відео, фото)

16.10.2018 10:57   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

14 жовтня на стадіоні «Мототрек» відбулася перша домашня гра збірної команди Рівненської області з американського футболу «Crusaders» («Хрестоносці»). У її складі гравці зі здолбунівської («Eagles» («Орли») та рівненської («Monarchs» («Монархи») команд.

null
Фото Ірини Самчук

null

Суперником на домашньому полі стала команда з міста Полтава «Пантери». Наші хлопці раніше грали з полтавчанами, адже цьогоріч у першій лізі УЛАФ вони зустрічалися двічі, граючи за «Eagles».

null

null

Гра обіцяла бути запеклою. І гравці двох команд не розчарували глядачів. Відкрили рахунок полтавчани, впевнено провівши виносну комбінацію першій чверті.

null

Фото з мережі Інтернет

null

null

null

null

Лише наприкінці чверті «Crusaders» змогли зрівняти рахунок, пресенгуючи протягом виділеного часу. Напруження на полі вирувало.

null

У другій чверті наші хлопці впевнено перейняли ініціативу і пішли на перерву за незначної переваги. У другій половині гри команда з Рівненщини повністю контролювала гру на полі, і фінальним свистком рефері зафіксував рахунок 42-6 на користь рівнян.