Тата Рівна презентує у Рівному «СоціоParty»

24.10.2018 14:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У суботу, 27 жовтня, о 13:00 у Літературному музеї Уласа Самчука (вулиця Симона Петлюри, 17, Рівне) відбудеться презентація книги «СоціоParty» відомої молодої письменниці, лауреатки літературних премій Валер’яна Поліщука, Михайла Дубова, дипломантки міжнародного конкурсу «Молода Коронація-20178» Тати Рівни.

Видання вийшло друком 2018 року у Письменницькій робітні «Оповідач» Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України. Поетична книга «СоціоParty» є логічним продовженням творчого шляху письменниці, новим витоком у соціальній поезії, літературі, глибоко зануреній у соціум.

Творчість Тати Рівни – вибух для творчої традиційності та класичності! Поезопроза завжди виграє – вона цікавіша, ніж просто вірш чи тексти есеїв. Важлива тема у тати – це соціальний стьоб! Своєрідний сучасний поетичний санскрит, який хочеться декодувати.

Це книга про сучасне суспільство з його проблемами та цинізмом, вибух емоцій, думок та переживань. Тематика, якої торкається у своїх творах Тата Рівна, актуальна завжди. В її творчості гармонійно поєднуються модернові експерименти, розлога епатажна оповідь та метафорика. Тексти збірки знаходяться на межі поезії та поезопрози, що є особливістю індивідуальної стилістики авторки. Її вірші - іронічні та гострі і, водночас, ніжні та прекрасні, надовго залишаються в пам’яті читача для роздумів. 

Організатори: Рівненська обласна організація Національної спілки письменників України та літературний музей Уласа Самчука.

Модератор: голова РО НСПУ Ірина Рачковська-Баковецька

На захід запрошені шанувальники творчості письменниці, відвідувачі музею та всі бажаючі. Вхід вільний.

Аудиторія: +18

Довідково.

Тата Рівна (Тетяна Сладковська) народилася у Києві. Зараз проживає у Рівному, за освітою історик-правознавець, кандидат історичних наук. Автор книг поезій «Світ покотився» (Костопіль: РОСА, 2008), «Каламут» (Рівне: Письменницька робітня «Оповідач», 2016), «СоціоParty» (Рівне: Письменницька робітня «Оповідач», 2018).

Друкувалась у періодиці, альманахах «Наше коло», колективних збірках: «Суверенітет» (Рівне, 2002), "Котигорошко (Київ, 2010), «Зачаруй мене тремом кохання» (Київ, 2010), «Яблуко спокуси» (Київ, 2011), «Сто на Сто» (100 найкращих віршів журналу «Склянка часу», Канів, 2011), літературній газеті «Ярь» (Рівне, 2000-2003), у «Антології авангарду, психоаналізу, психотерапії та психології» (Сімферополь, 2007), в «Антології сучасної новелістики та лірики України» (Канів, 2007), збірнику «Нова Проза» (Луцьк, 2011), міжнародному журналі «Склянка часу» (Канів, 2007-2016 рр.), журналі «Дніпро» (Київ, 2014), поетичній антології «Викрадення Європи» (Київ, Електрокнига: 2014), колективній збірці «Денники поліських Бурштинокопачів» (Рівне, Оповідач: 2016), міжнародному українсько-канадському альманаху «Крила» (2017), антології українського верліблу "Ломикамінь" (Львів, Піраміда: 2018) тощо. Учасник цілої низки мистецьких фестивалів, серед яких «Країна мрій», «Рутенія», «Підкамінь», «Трипілля», «Гогольфест», «Бандерштадт», «Севама» «Пікнік на узбіччі Гостинного Двору», «Читання на кохання у Маріїнському парку», «Відкриті небеса», «Революційний Літмарафон у КМДА», акції «Письменники за Мир» та інших.

Лауреат літературної премії імені Михайла Дубова (2016), Валер’яна Поліщука (2018), дипломант Молодої Коронації Слова у номінації короткої прози за роман-казку для дітей «Незвичайні пригоди професора Гектора Корнінауса, або казка із секретами та левом». Член Національної спілки письменників України, з липня 2016 року - керівник Молодіжної літературної платформи Рівненської організації Національної спілки письменників України. 

Поезія перекладена російською, польською, азербайджанською, чеською, англійською, німецькою мовами.

null
 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews