Між Малим Шпаковом і Заріцьком будують нову дорогу (Фото)

12.11.2018 12:44   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

Села Малий Шпаків та Заріцьк Рівненського району з’єднуватиме нова дорога. Новим асфальтним покриттям буде покрито більше 4 кілометрів автошляху.

На якому етапі перебувають ремонтні роботи – проінспектували голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук та заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін.

null
Фото Рівненської РДА

Раніше цей відрізок дороги вважався одним із найпроблемніших в районі, розповідає голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

«Відтепер громадянам стане простіше діставатися із одного населеного пункту в інший. Прямо в селі на дорозі ще працює техніка, тобто жителі можуть самі бачити, наскільки якісно проводяться ремонтні роботи. Кошти на ремонт відрізку автошляху виділені із Дорожнього фонду», - розповідає голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Додамо, ремонтні роботи вартують більше 12 мільйонів гривень. Вже незабаром укладання асфальту буде завершено.

За матеріалами прес-служби Рівненської РДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews