35 мільйонів гривень одержала Рівненщина на розвиток сільського господарства

16.11.2018 23:27   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Держава виділила бюджетні кошти на підтримку різних галузей сільського господарства. Фінансування отримали окремі господарства, агрофірми, ферми, а також селяни, які займаються сільським господарством.

 Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

Зокрема, чи не найбільше коштів спрямували на розвиток тваринництва – понад 23 мільйони. 40 господарств отримали з цієї суми дотацію за утримання великої рогатої худоби, а понад 5700 селян – за вирощування телят.

Одне господарство отримало понад один мільйон гривень на компенсацію вартості закуплених для розведення племінних тварин.

«Зацікавив господарників Рівненщини й ще один напрямок підтримки. Це часткова компенсація виплати придбаної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Цим механізмом скористалися більше 40 агрофірм. Вони отримали понад 9,3 мільйонів гривень. Гроші спрямували на закупівлю тракторів, сівалок, обладнання для елеваторів тощо», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Окрім того, одне господарство закупило саджанці для закладання садів, виноградників та ягідників. На компенсацію з державного бюджету йому надійшло допомоги понад 700 тисяч гривень.

Разом з тим, скористалися агрофірми й державною підтримкою на компенсацію вартості насіння, а також здешевлення кредитів.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews