Майже 50 тисяч гривень сплатив мешканець Дубенщини аліментів та штрафу

21.11.2018 18:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

41,6 тисячі гривень боргу з виплати аліментів та 7 тисяч гривень штрафу за нього сплатив мешканець Дубенщини на утримання двох своїх дітей. Чоловік не платив аліменти з лютого минулого року. Державний виконавець Дубенського міськрайонного відділу ДВС Євгенія Гордієнко згідно із ст.71 ЗУ «Про виконавче провадження» винесла щодо боржника постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та полювання. Також боржника внесли до Єдиного реєстру боржників. Після отримання даних постанов боржник повністю сплатив борг та штраф. У зв`язку зі сплатою постанови були скасовані, інформує сайт управління юстиції.

- Стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів – один з ключових і пріоритетних напрямків роботи Рівненської юстиції. Закон #ЧужихДітейНеБуває2, який вступив в силу 28 серпня цього року, разом із новаціями попереднього закону від 6 лютого, надав виконавцям багато ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Завдяки цьому за 10 місяців цього року державні виконавці Рівненської юстиції стягнули 69,2 млн. грн. аліментів на користь 17 тисяч дітей. З них, у зв’язку із застосуванням до боржників новацій Законів #ЧужихДітейНеБуває – 31,7 млн. грн., - зазначила начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...