Скажений кіт покусав дитину на Рівненщині

22.11.2018 09:51   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Випадок захворювання зареєстровали в с. Бармаки Рівненського району. 13 листопада домашній кіт накинувся та покусав дитину із сімї в якій жив. Тварину зачинили у клітці. Через 4 дні кіт загинув. Про це повідомляє Рівненський міжрайонний відділ.

За висновками ветекспертизи, дана тварина хвора на сказ. Дитина, яка отримала покуси від скаженого кота та ще 5 осіб (2 дітей та 3 дорослих), які контактували з ним, були скеровані до лікаря рабіолога для отримання антирабічного лікування.

20.11.2018 року дітям розпочали курс щеплень від сказу в Рівненській обласній лікарні, а дорослі будуть отримувати лікування в травматологічному відділенні Рівненської ЦРЛ.

Ймовірним джерелом занесення збудника інфекції можна вважати хворих безпритульних собак та лисиць, оскільки будинок даної сім’ї розташований на окраїні села.

По селу частково проведені подвірні обходи з метою виявлення осіб, які могли контактувати з хворим на сказ котом, лисицями або іншими бродячими, невідомими тваринами (контактних не виявлено).

Серед населення проведено роз’яснювальну роботу по профілактиці сказу, роздано листівки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews