Рівненщина підписала Меморандум задля підвищення енергоефективності

19.12.2018 16:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Відповідний Меморандум про співробітництво з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Меморандум передбачає співпрацю у сферах використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Нагадаємо, за даними Мінрегіонбуду, Рівненщина вже три роки поспіль лідирує на всеукраїнському рейтингу з енергоефективності регіонів. Майже 13 тисяч родин з Рівненщини та півтори сотні ОСББ стали учасниками державної програми «теплих» кредитів.

 

«Енергоефективність – не просто тренд, а вимога часу, - переконаний Олексій Муляренко. - Саме тому метою нашої співпраці є залучення енергоощадних технологій на території Рівненщини. Головне завдання – розробити комплексну систему впровадження цих новацій. Ми будемо презентувати і реалізовувати різні проекти з використання альтернативних видів палива».

Передбачається, що результат співпраці дасть можливість зменшити витрати на енергоресурси, водночас, підвищити конкурентоспроможність власної продукції. Важливим аспектом є залучення інвестицій в цю сферу та сприяння економічного розвитку регіону.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews