Наливайченко: «Україна має адекватно відреагувати на санкційні дії Кремля і ввести нові обмеження»

27.12.2018 12:33   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

«Політичною грою в списки» назвав лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко розширення Російською Федерацією переліку громадян і підприємств України, які підпадуть під російські санкції.

За його словами, формування списку не піддається ніякому здоровому глузду і логіці. Принципи формування санкційного списку мають виключно політичний характер. Отже, мова йде про політичні ігри Російської Федерації, яка намагається «вкинути» в українське суспільство дискусію з приводу фігурантів списку.

Водночас, Наливайченко застерігає, що в цьому санкційному списку РФ, який не публікується для громадськості, є справжні українські герої: бойові офіцери та солдати, які щодня воюють на фронті, реально стримуючи ворога.

Україні, на думку Валентина Наливайченка, потрібно спільно із західними партнерами впевнено рухатися шляхом посилення і розширення діючих санкцій проти Російської Федерації. За словами політика, українська сторона повинна провести консультації перш за все з США, Великою Британією і ЄС, в тому числі, по Азовському пакету санкцій для звільнення українських моряків і суден.

Стосовно безпосередньо українського санкційного пакета, то він має передбачати введення візового режиму з РФ, обмеження обігу рубля на території України, виведення російських власників з володіння стратегічними об’єктами української інфраструктури, зокрема енергетичної.

 Подано за матеріалом на сайті: http://spravedlyvist.rv.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...