У Рівному визначили лауреата міської премії ім. Уласа Самчука

20.02.2019 15:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Урочисте вручення міської літературної премії імені Уласа Самчука відбулося  в залі засідань Рівненської міської ради, інформує сайт міськ ради.  

null
 

Лауреатом міської літературної премії імені Уласа Самчука за висновками журі стала Ірина Баковецька-Рачковська – за детективну книгу з елементами психологізму «Пластилін». Премію у розмірі чотирнадцять тисяч гривень, диплом та нагрудний знак урочисто вручив міський голова Рівного Володимир Хомко.

«Творчої наснаги, успіху та будемо чекати нових творів» - зазначив міський голова.

Нагадаємо, попередніми лауреатами міської премії стали рівненські письменики: Євген Шморгун, Петро Велесик, Василь Басараба, Ірина Одерако, Олена Медвєдєва, Микола Панченко.

Міська літературна премія імені Уласа Самчука заснована відповідно до розпорядження міського голови від 18.04.2012 року №385-р «Про міську літературну премію імені Уласа Самчука» з метою увічнення пам’яті видатного українського письменника Уласа Самчука, заохочення сучасних прозаїків до написання творів художньої літератури, які збагачують духовний світ нашого сучасника, будять історичну пам’ять народу та його національну свідомість, присвячених висвітленню кращих здобутків сьогодення, популяризації новітньої української літератури та відзначення кращих митців в галузі художньої літератури.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews