У Дубенському замку підписали історичну угоду (Відео)

23.02.2019 09:16   Джерело: ritm.tv
Опубліковано : Наталія Рівненська

У п'ятницю, 22 лютого, відбулося підписання тристоронньої угоди про співпрацю між Смизькою ОТГ Рівненщини, Веселівською ОТГ Запорізької області та гміною Котунь Седлецького повіту (Польща).

Урочиста й історична для об'єднаних громад подія пройшла у Дубенському замку і свої підписи під угодою поставили перший заступник голови Смизької ОТГ Олександр Федоров, голова Веселівської ОТГ Петро Кіяшко та вуйт гміни Котунь Гжегож Гураль.

Сама угода передбачає тісне співробітництво між громадами у сфері культури, спорту, місцевого самоврядування, підприємництва тощо.

Як зазначила заступник селищного голови Смиги Вікторія Костюк, практично громади дружать ще з 2017 року.

«Ми обмінювалися вже делегаціями, діють дитячі програми і тепер вирішили це оформити в офіційний документ. Це своєрідний місток між Сходом, Заходом та закордоном. Нашим східним колегам хочемо показати, що тут живуть хороші та мирні люди, із західними колегами сподіваємось налагодити співпрацю по добровільних пожежних дружинах. Будуть спільні спортивні змагання, художні конкурси... Планів багато», - розповіла вона.

Угода не маю терміну закінчення, а конкретні пункти співпраці будуть напрацьовуватись робочими групами чи окремими відділами громад.

Більше - у сюжеті ТРК «Ритм».

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ritm.tv
Загрузка...