Поліцейські Рівненщини здобули перемогу у першості з плавання серед правоохоронців (Фото)

27.02.2019 14:14   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У вівторок, 26 лютого, поліцейські структурних підрозділів апарату ГУНП області виборювали першість в особистому та командному заліку з плавання.

На дистанції 50 метрів перемогу представник команди патрульних поліцейських Ігор Віднічук із результатом 28,01 сек. Другу сходинку посів слідчий Березнівського відділення поліції Тарас Забужко – 28,22. Третє місце дісталося поліцейському УПО Вадиму Чмеруку — 29,73 сек.

В естафеті на такій же дистанції першість дісталася команді управління поліції охорони Рівненщини. Срібло здобули поліцейські Березнівського ВП, а бронзу — працівники Сарненського відділу поліції.

Усі учасники показали дуже хороші результати та загартували командний дух.

За матеріалами відділу комунікації поліції Рівненської області.