Рівненські спортсмени-танцюристи привезли нагороди з Києва

Опубліковано:
17 Березня, 2019 о 19:30
Рівненські спортсмени-танцюристи  привезли нагороди з Києва
Фото з http://invasport-rivne.ucoz.ua/

14 березня у м. Київ відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь 17 спортсменів з Рівненської, Миколаївської, Київської областей та м. Київ, інформує сайт Рівненського «Інваспорту».

Збірну команду Рівненської області репрезентували ЗМСУ Іван Сівак, МСУМК Андрій Товстий та МСУ Марина Шпаченко, які вибороли наступні призові місця:

у категорії «Комбі» європейська програма (один зі спортсменів на візку) золоті медалі здобула пара – Андрій Товстий та Ілона Слуговіна (Київ);

у категорії «Комбі» латиноамериканська програма (один зі спортсменів на візку) ІІ місце посіла пара – Іван Сівак та Марина Шпаченко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Відкритий чемпіонат міста Києва, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #спортивні танці на візках
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: