У Рівному з учасників АТО (ООС) на базі НУВГП готують офіцерів

24.03.2019 23:55   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

У Рівному на базі Національного університету водного господарства та природокористування кафедра військової підготовки продовжує готувати командирів механізованих підрозділів та спеціалістів інженерних військ. Щороку на навчання поступає понад 200 студентів. Нині можливість здобути освіту офіцера отримали і вже діючі військовослужбовці. Для них особливість навчання полягає ще й у тому, що воно відбувається у пункті постійної дислокації без відриву від виконання службових обов’язків. 

null
 Фото - Олексій Мосейченок

На кафедрі навчаються 20 військовослужбовців контрактної служби. Заняття проходять раз на тиждень, а термін навчання становить два роки. Майбутні офіцери механізованих підрозділів проходять тактико-спеціальну та вогневу підготовку, а військові інженери – спеціальну. 

null
 Фото - Олексій Мосейченок

Як розповів старший викладач кафедри військової підготовки НУВГП полковник у відставці Ігор Асканов, після складання іспитів наші підопічні проходять атестацію і отримують первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта.

null
 Фото - Олексій Мосейченок

Але є одна особливість – на момент випуску військовослужбовець повинен отримати або вже мати вищу освіту з кваліфікаційним рівнем бакалавра. Згодом командири частин, які дали згоду на навчання своїх підлеглих, ставлять їх на офіцерські посади. 

null
 Фото - Олексій Мосейченок

На думку викладацького складу, військові кафедри спроможні готувати на досить високому рівні не тільки офіцерів запасу, а й кадрових командирів. 

– Багато моїх вихованців захищають Україну на сході, і відгуки стосовно їхньої професійної підготовки та управління своїми підрозділами досить таки високі, – зазначив старший викладач.

 null

 

 

null
 Фото - Олексій Мосейченок

 

null
 Фото - Олексій Мосейченок

 

null
 Фото - Олексій Мосейченок

 

null
 Фото - Олексій Мосейченок

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

капітан Олексій Мосейченок

Фото автора


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews