Допоможе рівнянам в реконструкції стадіону «Авангард» Міністерство молоді та спорту

Та ще й обіцяють наситити оновлений стадіон спортивними подіями

30.03.2019 16:45   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Рівне відвідав очільник Міністерства молоді і спорту України Ігор Жданов. Він підписав із міським головою Рівного Володимиром Хомком Меморандум про взаємовідносини у сфері фізичної культури і спорту між міністерством і Рівненською міською радою.

null
 Фото з сайту Володимира Хомка

 

null
 Фото з сайту Володимира Хомка

Метою підписання документу є консолідація зусиль для підвищення масовості занять фізичною культурою і спортом, створення необхідних умов для розвитку легкої атлетики та футболу для досягнення високих професійних результатів, створення відповідних умов для організації навчально-тренувального процесу.

- Будівництво стадіону «Авангард», його повна реконструкція – це яскравий приклад успішності політики децентралізації. Ми сьогодні підписали меморандум з Рівненською міською радою про те, що Міністерство молоді і спорту буде сприяти в побудові цього стадіону. І на стадії розробки проектно-кошторисної документації, і на стадії безпосереднього будівництва будемо консультувати наших колег із Рівного для того, щоб тут можна було приймати змагання з легкої атлетики. Це буде багатофункціональний комплексний стадіон. Тут будуть і футбол, і легка атлетика. І ми плануємо приймати тут змагання не нижче рівня Чемпіонату Європи. Для цього розширюється кількість доріжок, підтрибунне приміщення, буде відповідне освітлення, табло, благоустрій. Також будемо сприяти, щоб сюди приїжджала збірна України з легкої атлетики, проводила тут навчально-тренувальні збори, будемо проводити Чемпіонат України тощо. Тобто, тут буде кипіти спортивне життя, - зазначив Ігор Жданов. 

null
 Фото з сайту Володимира Хомка

 

null
 Фото з сайту Володимира Хомка

Джерело: сайт міського голови Рівного Володимира Хомка

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews