У Корці рятувальники провели лекцію у жіночому монастирі

10.04.2019 08:13   Джерело: ГУ ДСНС України у Рівненській області
Опубліковано : Вікторія Синиця

8 квітня працівниками Корецького районного сектору та ДПРЧ-15  ГУ ДСНС України у Рівненській області було організовано проведення лекційного та практичного заняття  з працівниками, монахинями та ученицями Корецького Ставропігіального жіночого монастиря за адресою: м. Корець вул. Київська, 56. 

На початку заходу перед присутніми виступив начальник ДПРЧ-15  ГУ ДСНС  України у Рівненській області Юрій Хіміч, який розповів про статистику пожеж у Рівненській області, основні причини їх виникнення та наслідки, про вимоги пожежної безпеки до місць з масовим перебуванням людей , правила поведінки працівників у випадку виникнення надзвичайних ситуацій , дії на випадок пожежі, основні вимоги пожежної безпеки до електроустаткування та опалення, правила користування вогнегасниками.

Також, з нагоди наближення одного з найбільших релігійних свят — Великдня, аби свята пройшли безпечно, до присутніх було доведено основні вимоги пожежної безпеки під час проведення богослужінь та інших релігійних заходів.

Наприкінці заходу рятувальники побажали всім присутнім не потрапляти в надзвичайні ситуації, а якщо й доведеться то вміло застосовувати здобуті знання та навички, щоб допомогти собі та оточуючим. А прочитаний та доведений до них матеріал їм неодмінно знадобиться, щоб підвищити рівень знань з пожежної безпеки.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ГУ ДСНС України у Рівненській області