Українці створили петицію з проханням додати у бюлетені пункт «Проти всіх»

13.04.2019 19:54   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Українці просять терміново ввести до виборчих бюлетенів графу «Проти всіх». Відповідна петиція за номером 22/051878-еп з’явилась на сайті Президента Петра Порошенка.

«Терміново створити поправку до закону про вибори і додати до виборчого бюлетеня пункт «Проти всіх», – запропонував автор петиції Сергій Лисокобилка.

При цьому він пояснив, що у президентській виборчий компанії 2019 року вийшли у другій тур кандидати, які своїми діями, «так чи інакше, породили у суспільстві розкол та взаємну ненависть, нетерпимість навіть до рідних людей».

«Напруження зрошується постійними вигаданими, маніпулятивними історіями від різних кандидатів, та їх прихильників, а також фінансується ворожими країнами», – додав він.

Крім того, він закликав усіх виборців відмовитись від обох кандидатів та оголосити нові вибори, за умови, що всі, хто балотувався до цього, не зможуть брати участь у нових виборах. 

Джерело: https://zik.ua/news


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...