Рівненщина стала лідером за темпами зростання промисловості

Опубліковано:
29 Квітня, 2019 о 10:13
Рівненщина стала лідером за темпами зростання промисловості
Фото: «Типове Рівне»

На Рівненщині найбільший зріст промислової продукції у порівнянні з іншими областями.

У першому кварталі цього року підприємства області виробили на 20% більше товарів, ніж у січні-березні торік. Докладніше розповідає заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

«В першому кварталі 19 року, якщо взяти серед рейтингу регіонів України маємо перше місце, у порівнянні з періодом минулого року ми на 20% приростили майже всі обсяги випуску продукцію в усіх галузях. Найбільше спрацювали в нас хімічна промисловість, постачання електроенергії, скляних виробів і деревообробна промисловість. Це провідні галузі в області.»

Чиновник зауважив, що у минулому році запрацював «РівнеАзот», а також завершилися ремонти на Рівненській АЕС, що теж значно вплинуло на показник. Також з весни минулого року в області зросли на 15% доходи місцевих бюджетів.

За матеріалами спільноти «Типове Рівне»

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #лідер, #новини рівненщини, #новини рівного, #продукція, #промисловість, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.