У Рівненському гарнізоні командири подякували строковикам за зразкову службу

29.04.2019 21:50   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

У одній з військових частин Рівненського гарнізону відбулися урочистості з нагоди звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, які відслужили у Збройних Силах України встановлений термін.

З визначною подією, до якої солдати йшли півтора роки, сумлінно виконуючи службові обов’язки та демонструючи високі показники у бойовій підготовці, запасників привітало командування військової частини та командири підрозділів.

– За час проходження служби ви стали яскравим прикладом вірності Військовій присязі та відданості державі в постійній готовності стати на захист її незалежності та територіальної цілісності. Хочу вас запевнити, що ми радо вітатимемо кожного, хто виявить бажання продовжити військову службу вже на контрактній основі, – наголосив командир частини.

null
 Фото Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

Всім військовослужбовцям, відповідно до наказу командування військової частини, було вручено почесні грамоти за зразкову службу та присвоєно чергове військове звання «старший солдат».

Хочу висловити подяку нашим командирам, – розповідає старший солдат Андрій Митранюк, – адже за ці півтора роки служби ми в них багато чому навчилися, а армійський досвід, як відомо, ніколи не буває зайвим. Декілька моїх колег за час строкової служби підписали контракт. Після повернення додому я теж розгляну це питання.

null
 Фото Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

 

null
 Фото Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

Матеріал надіслано: відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews