Рівне, Ужгород, Тернопіль - статистика затримань нацгвардійцями 2 Галицької бригади за півроку 2019-го

4125 осіб – за адміністративні правопорушення та 128 осіб – за підозрою у скоєнні злочину

26.07.2019 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Мова йде про міста, де гвардійці виконують завдання з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції: Рівне, Ужгород та Тернопіль. Окрім того було виявлено 15 одиниць вогнепальної зброї у Рівному, 3 гранати в Ужгороді, 10 набоїв та 10 одиниць холодної  зброї. На цьому та інших питаннях конкретніше зупинялись під час підведення підсумків діяльності за 1 півріччя 2 Галицькою бригадою Нацгвардії України.

Як повідомив присутнім заступник командира бригади з громадської безпеки полковник Олег Савич, з 20 червня поточного року гвардійці залучаються до служби з охорони громадського порядку на двох нових об’єктах у Рівненській області. Ці завдання будуть виконуватись під час курортного сезону у населених пунктах Хрінники та Більська Воля.

- Це пов’язано з тим, що в цих місцях дуже багато відпочиваючих, - говорить полковник Савич, – тому ми там задля їх безпеки. За короткий період час було затримано 1 особу за вчинення кримінального правопорушення та ще 149 за адміністративні.

null
 Фото ГІК в/ч 3002

Особовий склад 2 батальйону бригади у Тернополі 13 разів залучався до виконання завдань з охорони громадського порядку під час масових заходів та візитів осіб, відносно яких здійснюється державна охорона. 3 батальйон з міста Ужгорода залучався 8 разів до аналогічних завдань, а військова частина 3055 – 14.

Як відмічає командир бригади, полковник Петро Шуляк, з року в рік тенденція покращення показників служби гвардійцями лише зростає. Це може говорите про те, що особовий склад якісно підготовлює солдат молодих призовів та сумлінно ставиться до виконання своїх обов’язків.

- Величезну увагу в першому півріччі було приділено бойовій та спеціальній підготовці, – розповідає заступник командира бригади полковник Олег Пельчарський. –  Ця підготовка розпочинається з моменту, коли юнак прибуває на навчальний збір. Тут з ним повинні працювати кваліфіковані сержанти, офіцери і, особливо, інструктора з бойової підготовки. Від того, наскільки ми з вами знайдемо підхід до молодого солдата залежить його бажання навчатись та, в подальшому, якість виконаних завдань.

Відзвітовано було і про будівництво багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців та їх сімей у місті Тернополі. Наразі всі 9 поверхів житлового будинку вже зведені, триває утеплення та внутрішні роботи. Наступного року житловий будинок планується здати в експлуатацію.

Група інформації і комунікації військової частини 3002

Західного ОТО НГУ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews