У Городку на Рівненщині будуватимуть потужний деревообробний завод

Близько 200 млн євро інвестицій вкладуть у будівництво потужного підприємства у Рівненській області

07.08.2019 19:40   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Близько 200 мільйонів євро інвестицій планує залучити міжнародна кампанія «Kronospan УА»  в будівництво ультрасучасного деревообробного заводу на Рівненщині

Це одна з найбільших інвестицій в розвиток нашої області за останні роки.

Про це йшлося під час прес-конференції, під час якої представники кампанії публічно розповіли про свої наміри.

null
 Фото Олександра Харвата

«Kronospan УА» є світовим лідером в галузі деревообробки, зокрема у виробництві високоякісних деревинних плит. Наші підприємства працюють у 40 куточках світу. Ми прийняли рішення інвестувати в Україну. У Нововолинську ми вже відкрили сучасне підприємство. Аналогічне плануємо запустити й в Рівненській області. Завод випускатиме якісну плиту. Виробництво продукції здійснюватиметься на закордонному обладнанні, з легальної деревини», - розповіла директорка кампанії Наталія Покінська.

При цьому кампанія буде використовувати очисні споруди, що гарантуватимуть екологічну безпеку згідно європейських норм. На виробництві планують створити 2 000 робочих місць.

null
 Фото Олександра Харвата

Інвестори вже обрали локацію для майбутніх виробничих потужностей – це індустріальний майданчик у Городку Рівненського району. Нове та сучасне підприємство постане на території давно закинутих і непрацюючих Рівненських ливарного заводу та заводу тракторних агрегатів. Усе обладнання буде сертифіковане та відповідатиме усім вимогам України та Європи, запевнили інвестори.

Про економічні та соціальні переваги інвестиційного проекту для громади області розповів Дмитро Янушевський, керівник Агенції «ІнвестІнРівне», яка торік розпочала співпрацювати з міжнародною кампанією:

«Це найбільша інвестиція в область за роки незалежності, тисячі новостворених робочих місць, а також багатомільйонні обороти, з яких платитимуться податки. Важливо, що прихід такого інвестора з відмінною репутацією – це приклад й для інших інвесторів».

В свою чергу, керівник департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк підкреслив, що громади самі повинні бути зацікавленими у залученні інвесторів. Адже це додаткові ресурси, що стимулюють економіку і дозволяють стати громаді спроможною.

null
 Фото Олександра Харвата

Нині ж на майданчику вже проводять підготовчі роботи – демонтаж старих зруйнованих конструкцій та розчищення для майданчику, де буде вестися будівництво. У це кампанія інвестує 4 мільйони євро. Усі дозвільні документи на ці роботи є.

У «Кроноспан УА» стверджують, що працюватимуть відкрито та прозоро, у рамках чинного законодавства. І усі етапи створення виробництва обов’язково узгоджуватимуть із жителями громади та представниками влади на місцях.

null
 Фото Олександра Харвата

Джерело: прес-служба Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews