У Рівному пацієнти дитячого паліативного відділення потребують допомоги

10.08.2019 07:41   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

«Друзі, маємо прохання про допомогу з дитячого паліативного відділення. Це відділення, в якому постійно або періодично лежать невиліковно хворі дітки», - пише волонтер БФ «Скарбниця надії» Мар'яна Рева у Фейсбук. 

Богданчику Сверіпі, про якого ми писали раніше, потрібне спеціальне харчування Фрезубін. Цій дитині він потрібен постійно. Щоб мати силу рухатись і жити. Добова доза харчування для Богдана - 800 мл. Щоб забезпечити дитину харчуванням потрібно 12 тисяч гривень на місяць.
Розповідь про Богданчика на сайті фонду
https://skarbnitsya.org/…/bohdanchyk-sveripa-chekaie-na-po…/

Інше прохання без прізвищ дітей та діагнозів. Бо ці малята соціальні. Так називають пацієнтів паліативного відділення, які не мають батьків. Ну тобто фізично батьки десь є, але фактично їх немає і вони не дають нам дозволу на розголошення інформації. 

Два важко хворі хлопчики потребують вашої допомоги. Одному хлопчику теж треба спеціальне харчування Фрезубін енергія з харчовими волокнами 500 мл, а іншому мазь. Мазь відносно недорога. А от харчування дуже дороге. Орієнтовно 250 гривень на день.

Щоб забезпечити дітей спеціальним харчуванням хоч на місяць нам потрібна сума 20 тисяч гривень. 
Просимо про допомогу!
Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект "Паліатив"

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект "Паліатив"

Кошти можна перерахувати також, перейшовши за цим лінком
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i46559907629

null
Фото БФ «Скарбниця надії»

null
Фото БФ «Скарбниця надії»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews